Stylová továrna na sušenky

Tento pozoruhodný půdní byt v Chicagu se nachází v budově, kde kdysi sídlila proslulá společnost na výrobu sušenek. Impozantní „multi jednotka“ se nachází v horním podlaží komplexu a je plná kouzelných nejen industriálních prvků.

Rozhodně nezapomenutelný pohled je na zeď z použitých prken bývalé stodoly, která v současné době slouží k expozici vybrané sbírky kytar. Nelze si nevšimnout dvou mohutných vintage komod, které jsou svým vzhledem podobné těm z našeho výběru k nahlédnutí zde.

Zdroj: http://freshome.com
Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass
 
Jedna z nejvíce fascinujících částí tohoto podkroví je kuchyně, která se nachází v jedné ze starých pecí, kde se peklo cukroví a sušenky.
Zdroj: http://freshome.com
 

Navíc hlavní ložnice má otvor s výhledem do obytných prostor v prvním patře.

Zdroj: http://freshome.com
 

Celkově je apartmán zaplněn tak, aby se opticky zmenšila rozloha dlouhé závěsy až na zem dodávají vysokému stropu útulný vzhled.

Zdroj: http://freshome.com
 

Při vstupu vás ihned zaujme gigantické zrcadlo v kovovém rámu, které je v různých formách a velikostech součástí také naší nabídky e-shopu.

 

Homelove.cz | 24. 04. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.