Statek ve Frísku

Jak to dopadne, když se rozhodnete koupit a zrekonstruovat starou zemědělskou usedlost? Podívejte se sami.

Ina a Matt byli typičtí městští lidé, kteří nikdy nepřemýšleli o tom, že by se odstěhovali na venkov. Jednoho dne však v nizozemské provincii Frísko narazili na kouzelný starý statek a doslova se do něj zamilovali. Nakonec se rozhodli ho koupit a zrekonstruovat.

Stolička modrá:

„Provozujeme designové studio, takže jsme potřebovali, aby součástí našeho nového domova byla i domácí kancelář,“ vysvětluje Matt. „V přízemí jsme proto nechali vytvořit velký otevřený obytný prostor, který zahrnuje také obývák, kuchyni a jídelnu.“

Skleněný květináč:

Obývací koutek. Vysoké trámové stropy, dřevěné obložení, sloupy…nádhera. Všimněte si výklenku s vypreparovanou hlavou neidentifikovatelného zvířete:

Zdroj: sfgirlbybay.com

Kuchyně. Tady návrháři vsadili na oblíbenou severskou kombinaci přírodního dřeva s bílou. Vestavěné poličky přetékají talíři, hrnečky a dalšími doplňky:

Zdroj: sfgirlbybay.com

Jídelnímu koutku dominuje obrovský obraz černošky. Kolem vintage stolu jsou rozestavěny různorodé židle a stoličky:

Zdroj: sfgirlbybay.com

Hodně nás zaujala i černá krbová kamna, v jejichž blízkosti se nachází křeslo a malý kulatý stoleček. Během chladných zimních měsíců se tu jistě skvěle relaxuje:

Zdroj: sfgirlbybay.com

Hlavní ložnice je pojatá v minimalistickém stylu, díky čemuž působí neobyčejně vzdušným dojmem:

Zdroj: sfgirlbybay.com
homelove.cz | 02. 07. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.