„Statek“ v Chicagu

Neexistuje žádný důvod, proč byste si nemohli užívat ruchu velkoměsta i klidu venkovského útočiště. Nevěříte? Přesvědčte se sami…

Nick Fanelle a Spiro Georgi sice žijí uprostřed Chicaga, ale milují venkovskou atmosféru. Proto se rozhodli, že si svůj velký byt zařídí úplně stejně, jako by se jednalo o statek – tedy v rustikálním stylu. Na první pohled se to může zdát šílené, nicméně výsledek opravdu stojí za to.

Masivní lavice:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Obývacímu pokoji dominuje nádherný vintage vozík z dřevěných desek, který slouží coby konferenční stolek. Na stěnách jsou rozvěšeny vidle a další zemědělské náčiní:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Jídelna. Rustikální stůl a židle stojí na moderním barevně pruhovaném koberci. Celkový dojem dotváří množství pokojových rostlin:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Kuchyně. Bílý sporák kontrastuje s dřevěnou kuchyňskou linkou a hnědými zdmi:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Koupelna. Černobílá umyvadlová skříňka, stylové zrcadlo ve dřevěném rámu, držáky ručníků a osušek… samostatnou zmínku si zaslouží také nástěnná vintage skříňka nad tolaetou:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Ložnice je kombinovaná s pracovnou. Kromě velké manželské postele se v ní tak nachází i psací stůl a židle:

Zdroj: apartmenttherapy.com
homelove.cz | 02. 05. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.