Seznamte se s tajnou zbraní interiérových designérů – stoličkou!

Divíte se tomu, proč má tolik návrhářů, malířů, stylistů… v oblibě stoličky? My vám to vysvětlíme!

Stoličky potvrzují platnost rčení „v jednoduchosti je krása“ a navíc jsou velmi praktické. Pokud je totiž zrovna nepoužíváte, lze je dát někam bokem, aby vám v místnosti zbytečně nepřekážely.

Barevná stolička:

Kromě toho mohou posloužit jako ideální kontrastní prvek – například v situaci, kdy nemáte žádný výrazný obraz (nebo ho prostě není kam pověsit).

Stolička:

Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich multifunkčnost - v případě potřeby zastanou roli konferenčního stolku, podnožníku i dalšího nábytku. Ostatně, prohlédněte si následující fotografie a posuďte sami.

Barevná stolička kovová červená:

Stoličky v ložnici – buď na nich můžete sedět, nebo na ně dávat například oblečení na ráno:

Zdroj: houzz.com

Stoličky jako úchvatná dekorace – tahle zlatá „dvojčata“ vypadají prostě báječně. A navíc skvěle umocňují luxusní atmosféru pokoje:

Zdroj: houzz.com

Stolička v koupelně –  vnese do místnosti trochu tepla a poskytne místo pro odložení ručníku:

Zdroj: houzz.com

Stoličky jako součást venkovního posezení – srazte jich pár k sobě, položte na ně skleněnou (či dřevěnou) desku a rázem máte elegantní koktejlový stolek:

Zdroj: houzz.com

Stoličky v kuchyni – doporučujeme zvolit dlouhonohou verzi, natřenou práškovou metalickou barvou (ideálně nějakou veselou):

Zdroj: houzz.com
homelove.cz | 20. 10. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.