Rozlehlý dům v Itálii

Je vzdušný a světlý… a tak velký, že pokud si nedáte dobrý pozor, snadno v něm zabloudíte.

Tento neobyčejný interiér navrhla slavná italská designérka a architektka Paola Navone. Dům, který se nachází v historickém centra městečka Spello, má rozlohu přes 500 metrů čtverečních a zařídit ho proto vůbec nebylo jednoduché. Paola si s tímto nelehkým úkolem však poradila na jedničku. „Sám klient měl určité pochybnosti o tom, zda by se v tak velkém prostoru vůbec mělo bydlet. Nicméně s výsledkem je spokojen,“ uvedla.

Vintage stolička:

Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

„Obývací pokoj.“ Konferenční stolky z palet, zářivě bílá sedačka, šedá křesla… a krásná dřevěná podlaha:

Zdroj: domainehome.com

Jídelní koutek. Kolem dlouhého stolu jsou rozestavěny různobarevné židle. Samostatnou zmínku si zaslouží také originální stropní svítidla:

Zdroj: domainehome.com

„Ložnice“ je od zbytku místnosti oddělena těžkými závěsy. Postel s nebesy vypadá prostě úžasně:

Zdroj: domainehome.com

Sprchový kout. Původní návrh zahrnoval nádherné starobylé sicilské dlaždice – ty ale byly příliš drahé. Paola proto našla vhodnou alternativu:

Zdroj: domainehome.com

A takhle vypadá kuchyně. Všimněte si neobvyklé dekorace v podobě zelených baňatých nádob. Pokud by vás vaření unavilo, můžete si odpočinout na vintage stoličce či lavičce:

Zdroj: domainehome.com
homelove.cz | 16. 05. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.