Romantický dům v Americe

Dnes navštívíme jednu opravdu zajímavou nemovitost, která nedávno prodělala kompletní rekonstrukci…

Tento dvě stě let starý dům se nachází v městečku Stockton ležícím na břehu řeky Delaware River, kterou prochází hranice mezi státy New Jersey a Pennsylvánie. Jeho současná majitelka – Judy Hobday – se do něj zamilovala doslova na první pohled.

Komoda se šuplíčky:

„Bylo mi třicet. Jela jsem kolem něj, spatřila ho a okamžitě věděla, že prostě musí být můj. Tak jsem ho koupila. Vyrostla jsem na staré farmě nedaleko odsud a možná právě kvůli tomu mám tento typ domů tak ráda,“ vysvětluje Judy. Dnes v něm bydlí společně se svým manželem Johnem.

Obývacímu pokoji dominuje krb, jehož římsa pochází z 18. století. Za pozornost stojí rovněž nádherná vintage skříň:

Zdroj: houzz.com

Kuchyně je malá, ale útulná. Bílá linka, černá pracovní deska, nerezové spotřebiče…:

Zdroj: houzz.com

Hlavní ložnice. Postel představuje jeden z mála moderních kusů nábytku, které v tomto domě můžete nalézt. „Starožitná manželská lůžka se shánějí jen obtížně,“ komentovala to Judy:

Zdroj: houzz.com

Knihovna (bývalá ložnice pro hosty). Nad nádhernými koženými křesly visí vzácné obrazy:

Zdroj: houzz.com

Koupelna. Kromě designových zrcadel si samostatnou zmínku zaslouží i stylové umyvadlo a příslušenství značky Waterworks:

Zdroj: houzz.com
homelove.cz | 28. 10. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.