Rodinný domek plný zajímavých nápadů v Sydney

Malý, ale velmi útulný a praktický – takový je domek, který si představíme v dnešním článku…

Když majitelé této nemovitosti – Zenya a Beth Adderleyovi – zjistili, že se za několik měsíců stanou rodiči, rozhodli se pustit do její přestavby. Jedním z hlavních důvodů byla skutečnost, že jediný záchod se nacházel mimo budovu a muselo se tak na něj chodit přes malý dvorek – což těhotné Beth samozřejmě ani trochu nevyhovovalo.

Industriální konferenční stůl:

Zenya, který pracuje jako stavitel, proto požádal své dlouholeté kolegy ze Zugai Strudwick Architects, aby mu nevelký pozemek pomohli využít na maximum. A to se jim nepochybně povedlo.

Oválná mísa 50 cm:

Některé místnosti byly rozšířeny, přibyla ložnice, malá domácí kancelář… a pěkná koupelna s WC. V současné době tak viktoriánský domek disponuje celkem třemi ložnicemi a 2½ koupelnami.

Dekorace L - Stříbrná lastura:

Hlavní obytná místnost (předsíň + obývák + kuchyně). Pohodlná kožená pohovka, konferenční stolek, výrazný kobereček, vintage lavice...:

Zdroj: houzz.com

Kuchyňský koutek vypadá opravdu zajímavě. Především díky tomu, že Zenya a Beth neměli strach zde použít zelenou barvu, která podle některých interiérových designérů do kuchyně vůbec nepatří:

Zdroj: houzz.com

Schody do patra skrývají zásuvky pro ukládání bot. Geniální řešení:

Zdroj: houzz.com

Hlavní ložnici dominuje manželská postel z oceli a dřeva. Za pozornost stojí také moderní bílá komoda a šatní skříň:

Zdroj: houzz.com

Nová koupelna. Všimněte si povedeného sprchového koutu s tureckými kachličkami:

Zdroj: houzz.com

„Tohle byla původně rybí farma, ale její údržba stála příliš mnoho peněz. Teď plánuji naplnit ji zeminou,“ vysvětluje Zenya:

Zdroj: houzz.com
homelove.cz | 30. 09. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.