Povedený rodinný dům na Rhode Islandu

Patříte k příznivcům útulných interiérů plných nábytku domácí výroby a chytrých nápadů? Pak si určitě přečtěte následující článek.

Nad dveřmi do koupelny jsou křídou napsána tyto slova: „umění + funkce + jednoduchost = tento dům“. Což zcela odpovídá skutečnosti. Současní majitelé této nemovitosti - Jill a Dan Ritaccovi – si ji sami kompletně zrekonstruovali, rozšířili a zařídili ve stylu, kterému říkají „we can make anything“ („můžeme dělat cokoliv“).

Konzolový stolek z lodi:

„Chtěli jsme žít v dobrém školském obvodu, ale náš rozpočet byl omezený. Nakonec jsme narazili na dům, který splňoval naše požadavky na lokalitu i cenu. Na první pohled nevypadal úplně nejlíp, ale měl dobrou střechu, obklady, septik i izolace,“ vzpomíná Jill.

Židle:

Tato multifunkční místnost slouží jako odpočívárna, pracovna a herna. Kromě staré kartotéky nás zde zaujal také pěkný obraz:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Obývák. Krbová kamna, pohodlná pohovka, křesílko, vintage lavice, kávový stolek… co dodat:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Kuchyně je možná trošku chaotická, ale působí mimořádně přátelsky a vlídně. Všimněte si originálního osvětlení a nástěnné malby na stropě:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Hlavní ložnice. Geniálně řešené úložné prostory navrhl Dan, který se živí stavěním dřevěných lodí:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Spací/přebalovací koutek aneb učebnicový příklad efektivního využití výklenku:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Koupelna je pojatá opravdu neobvykle. Jill a Dan totiž všechny stěny natřeli černou tabulovou barvou:

Zdroj: apartmenttherapy.com
homelove.cz | 04. 08. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.