Podkrovní byt ve Stockholmu

Patříte k příznivcům bydlení pod šikmým stropem? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek.

Tento byt má rozlohu 94 metrů čtverečních a už při pohledu na jeho půdorys zjistíte, že je poměrně zajímavě řešený. Obývací část je částečně spojena s kuchyní a jídelním koutkem pro 8-10 osob. Zaujaly nás také „tajné dveře“ vedoucí z hlavní ložnice do dětského pokoje a důmyslné úložné prostory.

Zdobený jídelní set:

Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

V obývací zóně můžete mj. obdivovat tato krásná krbová kamna. Z fotografie lze poznat i to, že obyvatelé bytu jsou milovníky dobrého vína:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Kuchyně a jídelní koutek. Pracovní deska z tmavého dřeva, nerezové spotřebiče, keramický dřez, černý stůl... Na podlaze leží červenobílé koberečky:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Manželská ložnice. Velká postel, komoda, židle a především – několik vestavěných skříňek a skříní:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Koupelně dominuje nádherná černobílá vana. Kromě ní se sem vešla i pračka se sušičkou. Za pozornost stojí rovněž velké kulaté zrcadlo nad umyvadlem:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Dětský pokoj. Všechny poličky jsou vestavěné do zdí. Všimněte si prodlouženého okenního parapetu, který plní úlohu psacího stolu:

Zdroj: nicety.livejournal.com
homelove.cz | 10. 07. 2014

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.