Originální apartmán v Barceloně

Tento apartmán se sice nachází u Středozemního moře, ale zařízen je v klasickém severském stylu. Zajímavé, že?

Tzv. Tyche Apartment představuje dokonalé splynutí středomořské atmosféry a skandinávského stylu bydlení. Jeho podlahová plocha činí 97 metrů čtverečních a naleznete ho v jisté secesní budově v Barceloně.

Industriální stůl:

Tento apartmán před časem koupila početná rodina z Itálie, která ho chtěla využívat k rekreaci. Z tohoto důvodu musel projít kompletní rekonstrukcí. Jak se vám líbí?

Květináč:

Tyche Apartment v současné době disponuje třemi ložnicemi, koupelnou a obývákem spojeným s jídelnou/kuchyní. Samostatnou zmínku si zaslouží také dlaždicová podlaha a katalánská stropní klenba:

Zdroj: archiportale.com

Obývací koutek. Modrá rohová pohovka, atypický konferenční stolek, koš sloužící k odkládání knížek, velký moderní obraz… co dodat:

Zdroj: archiportale.com

Jídelní koutek. Kolem kulatého stolu jsou rozestavěny jednoduché dřevěné židle. Černá visací lampa kontrastuje se svým okolím:

Zdroj: archiportale.com

Růžovo – zeleno – bílá kuchyně? Proč ne. Nechybí ani domácí bar z přírodního dřeva:

Zdroj: archiportale.com

Velké balkonové dveře ve stylu Art Deco do interiéru propouštějí spoustu světla:

Zdroj: archiportale.com
homelove.cz | 26. 08. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.