Okouzlující veranda za pár korun

Přemýšlíte o tom, že byste ke svému domu přistavěli verandu nebo vylepšili tu stávající? Pak je tento článek určen právě pro vás…

„Za málo peněz málo muziky,“ říká známé české přísloví. Realita však může být poněkud jiná – i s minimálním rozpočtem teoreticky lze dosáhnout velmi dobrých výsledků. Ukázkovým příkladem budiž tato veranda, kterou navrhla interiérová designérka Keri Petersen.

Černá vintage lavice:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

„Venkovní prostory bývají často opomíjené. Jen málokomu se do nich chce investovat. I v tomto případě si mí klienti – Cassie a Sol ze Seattlu – přáli, aby náklady byly co možná nejnižší,“ vysvětluje Keri.

Zdroj: apartmenttherapy.com

Veranda je vymalovaná bíle. Všimněte si originálního stropního svítidla a zlatě lakovaného stolku, připomínajícího otočený pohár na víno.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

Většina nábytku a doplňků pochází z Goodwillu, Craigslistu a garážových výprodejí.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

Na verandě se nacházejí i dvě kožená vintage křesla a větrák. Úlohu stolu plní obrovský kus dřeva.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

„Řada věcí, které zde vidíte, dřív sloužila ke zcela jiným účelům. Jednou z mých nejoblíbenějších je tato kladka, kterou jsme využili coby stylový držák na květináč,“ říká Keri.

homelove.cz | 11. 04. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.