Nóbl byt v Londýně

Poté co Alison přestal bavit život v Amsterdamu, rozhodla se zařídit si nový domov v Londýně. Podívejte se, jak se jí povedl.

„Interiér mého bytu je inspirovaný řadou věcí – například mým pozitivním vztahem k holandskému designu či láskou k cestování. Chtěla jsem, aby byl nejen půvabný, ale také uklidňující,“ vysvětluje Alison.

Vintage jídelní stůl:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Alison přiznala že, s realizací jejího snu jí pomáhala úspěšná návrhářka Fay Markopoulou. „Fay je má dobrá kamarádka. Je známá svou odvahou experimentovat, ráda zkouší nové věci. A oběma se nám líbí míchat rustikální s moderním, nové se starým, ženské prvky s mužskými atd.“

Zdroj: apartmenttherapy.com

Obývací pokoj je spojený s jídelnou. Všimněte si krásného zrcadla ve zlatém rámu a originálního konferenčního stolku z poslepovaného odpadního dřeva.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

Jídelní kout. „Moje nejoblíbenější místo v celém bytě. Jídelní stůl je vyroben z prken, které původně tvořily podlahu jistého viktoriánského domu. A tu smaragdově zelenou sedačku jsem si taky nechala udělat na zakázku,“ uvedla Alison.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

Podkrovní ložnici dominuje postel s polstrovaným čelem. Vedle ní se nachází zajímavý dekorační prvek –  figurína na šaty.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

Střešní terasa. „Ráda sedím venku, takže jsem za ní opravdu vděčná,“ říká Alison.

 

Zdroj: apartmenttherapy.com

Koupelna je malá, ale útulná. Světlounce modré dlaždice, vana obložená dřevem… co dodat.

homelove.cz | 29. 05. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.