Nádherný loft v prostorách bývalé továrny

Dřevěná vana? Postel z prken pocházejících z opuštěného mlýna? V tomto originálně pojatém loftu toho můžete obdivovat ještě mnohem víc!

Patříte-li k příznivcům industriálního stylu bydlení, otevřeli jste si ten správný článek. Tento nádherný loft se nachází v Portlandu a vznikl rekonstrukcí původních továrních prostor. Ta zabrala neuvěřitelných 12 let. „Jediné, co jsem tu nechala, byly staré trámy. Všechno ostatní muselo pryč,“ uvedla jeho majitelka Kursteen Salter Price.

Tyrkysová komoda:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Dnes byt disponuje obytnou plochou 222 metrů čtverečních a zahrnuje tři ložnice a dvě koupelny. Kromě Kursteen ho obývá i její manžel a dvě děti ve věku 4 a 7 let. Většina nábytku a doplňků pochází z okolních vintage krámků. „Čím víc promáčklin a odřenin, tím lépe. Dává jim to charakter,“ konstatovala Kursteen.

Obývák je pochopitelně částečně spojený s kuchyní a jídelnou. Kovová sedací souprava, houpací křeslo, krb… perfektní:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Kuchyně je od jídelního koutku oddělená pomocí stěny EcoResin. Tyto skvěle vypadající panely se vyrábějí v Kanadě a obsahují různé přírodniny (například větvičky a trávu zalitou pryskyřicí):

Zdroj: nicety.livejournal.com

Stěny pracovny jsou vymalovány tyrkysovou barvou. Bílý psací stůl kontrastuje s tmavou podlahou. Židle oproti tomu ladí s obrazem a rámem obrazu:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Tak takhle nějak by měla vypadat industriální ložnice. Takzvané diamantové plechy (samozřejmě rezavé), postel s přivařenými vintage kolečky atd.:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Centrální koupelně dominuje tradiční japonská vana z cedrového dřeva. „Máme japonské příbuzné a navíc jde o skvělý způsob relaxace,“ vysvětluje Kursteen. Všimněte si zdi pokryté černými oblázky:

Zdroj: nicety.livejournal.com
homelove.cz | 04. 08. 2014

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.