Nádherný apartmán v New Yorku

Patříte k příznivcům přepychových interiérů plných křišťálu, mramoru apod.? Pak si určitě nenechte ujít dnešní článek.

Tento úchvatný byt se nachází na Upper West Side, v budově známé jako „The Dakota“. Autorkou jeho interiéru je teprve pětadvacetiletá Sasha Bikoff – jedna z nejslibnějších současných amerických designérek.

Stolička nízká prohnutá:

„Mou klientkou byla balerína a pianistka íránského původu, která mimo jiné vystupovala v legendárním Studiu 54. To mě hodně inspirovalo,“ vysvětluje Bikoff. Výsledný obytný prostor je rozhodně ženský a elegantní – kombinuje starosvětský luxus s půvabem sedmdesátých let a trochou nostalgie let padesátých.

Masivní vyřezávaný stůl:

Ve foyer nás zaujal především mosazný lustr v podobě palmy a ručně malované tapety značky de Gournay:

Zdroj: mydomaine.com

Obývací pokoj. Klavírní křídlo Steinway, krásná „malachitová“ křesla, bílý krb, obrovský křišťálový lustr, konferenční stůl se skleněnou deskou, drahocenná umělecká díla… paráda:

Zdroj: mydomaine.com

V apartmánu můžete obdivovat spoustu vzácných starožitností, které Sasha nakupovala ve specializovaných obchodech či na různých akčních serverech:

Zdroj: mydomaine.com

Odpočinkový koutek. Nad pestrobarevnou pohovkou visí elegantní zrcadlo ve zlatém rámu. Nalevo vidíte část kuchyně:

Zdroj: mydomaine.com

Hlavní ložnici dominuje fantastická manželská postel s nebesy, která jako by vypadla z doby Marie Antoinetty. Místnost je perfektně barevně sladěná:

Zdroj: mydomaine.com
homelove.cz | 17. 08. 2015

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.