Nádherná farma na Floridě

Líbí se vám rustikální interiéry plné veselých barev? Pak si určitě nenechte ujít tento článek.

Gany Lalo Bernal celý svůj život toužila bydlet na farmě. A když jednou narazila na blog jisté ženy, která se přestěhovala z města na venkov a začala vyrábět džemy… nejraději by hned druhý den udělala totéž.

Křeslo z lodi Bali:

„Moc jsem obdivovala její odvahu udělat takovou změnu. Jenže jsem měla 34 let, čtyři děti a právě procházela náročným rozvodem,“ zavzpomínala Gany.

Čajová konvice Casablanca:

Nakonec se ale dočkala. Společně se svým dalším manželem Jimmiem koupili nádhernou farmu v Southwest Ranches na Floridě. Přestože na ni dlouhých dvanáct let nikdo ani nesáhnul, s vydatnou pomocí designérů – a svých přátel -  Curtise a Ani Spoerleinových ze Studia C se jim podařilo dát ji dohromady. Co na ni říkáte?

Skříňka s vlajkami:

„Curtis a Ani mají diletantský, přirozený přístup a nebojí se barev. Výsledky naší spolupráce jsou vidět na téměř každém rohu,“ pochvaluje si Gany.

Zdroj: houzz.com

Kuchyně vypadá opravdu pohádkově. Dřevěné skříňky, kachličkovaná podlaha, poličky plné talířů, misek, kořenek etc… prostě paráda:

Zdroj: houzz.com

Jídelnímu koutku dominuje velký obraz od jistého italského umělce, který Gany darovali její rodiče. Lustr pochází z Mexika. Za pozornost stojí také úchvatná modrá komoda:

Zdroj: houzz.com

Barvami se nešetřilo ani v hlavní ložnici. Mimochodem, místo klasických okenic zde naleznete posuvné dveře od stodoly – originální řešení!

Zdroj: houzz.com

Zadní veranda slouží jako studovna a odpočívárna. Všimněte si starého kufru, který plní funkci konferenčního stolku:

Zdroj: houzz.com
homelove.cz | 08. 09. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.