Na návštěvě u protinožců: 5 zajímavých jídelen a kuchyní

Hledáte inspiraci pro svou kuchyni či jídelnu? Pak jste na správném místě! A jako bonus pro vás máme jednu úchvatnou koupelnu…

Dnes jsme pro vás vybrali fotografie několika opravdu povedených kuchyní a jídelen + jedné přepychové koupelny. Všechny nemovitosti (většinou rodinné domy), ve kterých byly tyto snímky pořízeny, mají něco společného – nacházejí se v Austrálii a v současné době jsou na prodej.

Stůl s lavicemi:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Venkovní jídelna? V horkých letních měsících naprosto k nezaplacení! Speciální konstrukce poskytuje stín a pravděpodobně i chrání před slabým deštěm:

Zdroj: desiretoinspire.net

Malá, ale originálně řešená kuchyňka. Nad bílou linkou se nachází prosklené schodiště do patra:

Zdroj: desiretoinspire.net

Tato prostorná jídelna s velkým stolem a různobarevnými židlemi je součástí bývalých „kasáren“ Armády spásy postavených v roce 1884. Stojí za zmínku, že jejich slavnostního otevření se účastnil sám reverend William Booth (zakladatel AS):

Zdroj: desiretoinspire.net

Minimalisticky pojatá kuchyně s minibarem. Místnost je hezky barevně sladěná:

Zdroj: desiretoinspire.net

Elegantní jídelna zařízená stylovým vintage nábytkem. Tmavé židle kontrastují s bílými stěnami:

Zdroj: desiretoinspire.net

To nejlepší nakonec – fantastická mramorová koupelna s volně stojící vanou a několika zrcadly. Všimněte si velkoryse pojatého vstupu:

Zdroj: desiretoinspire.net
homelove.cz | 23. 07. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.