Mezi mrakodrapy na Manhattanu

V jedné z historických a chráněných budov uprostřed mrakodrapů na Manhattanu v New Yorku se každoročně již od roku 1973 představuje elegantní exhibice bytového designu. Přehlídku těch nejluxusnějších interiérů navštíví každoročně tisíce nadšenců, aby zde glosovali nebo si předávali náměty a nápady.

Celkem 22 designérů letos proměnilo 800m2 plochy v přehlídku mistrovských kousků na poli světového designu. Jeden z obývacích pokojů nabízí oboustrannou pohovku stůl z „čediče“, který váží 1400 kilogramů.

Zdroj: http://www.nytimes.com
 
Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass
 
Vzpomínáte si ještě na růžovou žvýkačku pedro? Totálně „pink“ růžová šatna má úplně stejnou barvu a s kováním z 24 karátového zlata vám zvedne náladu.
 

Zdroj: http://www.nytimes.com

Modré dlaždicové stěny v kuchyni doplňuje digestoř, která je vyrobena z práškového vápence a mramoru pomocí starobylé techniky a váží 270kg.

Zdroj: http://www.nytimes.com
 

V ložnici je postel s ručně konstruovanými sloupky.

Zdroj: http://www.nytimes.com
 

V pokoji pro hosty najdete velmi originálně řešené zrcadlo, vyrobené pouze pro tuto výstavu.

Zdroj: http://www.nytimes.com

 

Homelove.cz | 02. 05. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.