Mama Campo

Pokud se někdy vypravíte do Madridu, určitě navštivte i tuto unikátní restauraci nacházející se v těsné blízkosti Plaza de Olavide.

Mama Campo je ovšem mnohem víc, než jen restaurace. Jedna místnost je totiž vyhrazená pro prodej potravin z ekologické produkce a další pro prodej výrobků určených malým dětem.  Teprve ve třetí místnosti si můžete vychutnat tradiční španělskou kuchyni.

Jídelní set:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Není bez zajímavosti, že na realizaci interiéru Mama Campo se podílelo více než dvacet umělců. Práce koordinoval fotograf Manolo Yllera, který kladl důraz na použití přírodních a ekologických materiálů – bambusu, jutových vláken atp.

Restaurace navržená studiem QATAY arquitectura ecosocial se může pochlubit překrásným dřevěnou podlahou i stropem s falešnými suky. Samostatnou zmínku si zaslouží také povrchová úprava stěn:

Zdroj: archiportale.com

V Mama Campo můžete mj. obdivovat  originální stropní a nástěnná svítidla:

Zdroj: archiportale.com

Barový pult. Židličky s „měděnými“ opěradly a sedáky, zlatý květináč, otlučený dekorativní talíř… co dodat:

Zdroj: archiportale.com

Designéři se nebáli experimentovat a zkoušet nové způsoby aplikace materiálů jako jsou tvrdá vlákna cukrové třtiny nebo sláma:

Zdroj: archiportale.com

Restaurace je laděná do neutrálních barev přírodního dřeva. Nechybí však ani kontrastní prvky – například jasně žluté či červené židle:

Zdroj: archiportale.com
homelove.cz | 16. 07. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.