Mahatma House

Toto pozoruhodné ubytovací zařízení se nachází v tradiční balijské vesnici Seseh, jen několik metrů od pláže s černým sopečným pískem.

Mahatma House se může pochlubit velkoryse pojatou terasou, obrovským kamenným bazénem a venkovním posezením s kruhovým ohništěm. Každý apartmán je laděný do černé barvy a disponuje vlastní koupelnou. Nechybí velká jídelna (+ samostatný jídelní pavilon) a lounge.

Masivní přírodní komoda:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Prostorná obývací sekce (společenská místnost) volně přechází ve venkovní prostory, díky čemuž je plná přirozeného světla. Všimněte si nádherného vintage nábytku:

Zdroj: freshome.com

Kuchyně. Čínské skříňky, nerezové spotřebiče, originální černé nádobí… Pokud si nechcete vařit sami, můžete využít služeb rezidentního kuchaře:

Zdroj: freshome.com

Jeden z apartmánů. Z velké manželské postele je úžasný výhled na oceán a okolní zeleň:

Zdroj: freshome.com

Jídelní pavilon. Kolem stolu jsou rozestavěny elegantní židle. Taky by se vám líbilo zde obědvat či večeřet?

Zdroj: freshome.com

V areálu Mahatma House je k vidění řada zajímavých architektonických prvků. Například tyto fantastické dvoukřídlé dveře:

Zdroj: freshome.com
homelove.cz | 08. 09. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.