Krásný dům na pláži

Dnes navštívíme rekreační dům, který patří spoluzakladatelce značky Ochre vyrábějící nábytek a osvětlení.

Tato pozoruhodná nemovitost se nachází na ostrově Shelter Island, ležícím pouhé dvě hodiny jízdy od New Yorku. Byla postavena v roce 1979 a je z ní úžasný výhled na pobřeží. V současné době v ní žije Harriet Maxwell Macdonald se svým manželem a třemi dětmi.

Zelená komoda:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

„Toužila jsem po domě uprostřed krásné přírody, kde bych si mohla odpočinout od shonu New Yorku. V mých představách se jednalo o skandinávský srub či chatu na pláži. Takže tohle pro mě byla jasná volba,“ říká Harriet.

Obývacímu pokoji dominují černá krbová kamna. Kromě nich se zde nachází pohodlná sedací souprava, moderní konferenční stolek atd. Samostatnou zmínku si zaslouží také kožešina na podlaze:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Kuchyně. Poličky jsou plné bílých váz, skleniček a hrníčků s talíři. Na pracovní desce zase leží spousta zeleniny a bylinek:

Zdroj: nicety.livejournal.com

V jednoduše zařízené koupelně kromě vany naleznete i malou vintage stoličku, koš a poličky sloužíc k odkládání použitých ručníků a osušek:

Zdroj: nicety.livejournal.com

V pracovně panuje organizovaný nepořádek. Všimněte si zajímavé dekorace na knihovnách:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Hlavní ložnice. Dřevěná manželská postel, kovová židle, noční stolky… co dodat:

Zdroj: nicety.livejournal.com
homelove.cz | 29. 07. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.