Jednopokojový byt plný rostlin

Líbí se vám moderně zařízené byty situované v tzv. zelených lokalitách? Pak se společně s námi vydejte do švédského Göteborgu…

Tento byt (nacházející se v domě navrženém známým architektem Larem Sjölandem) se může pochlubit velkými okny směřujícími na západ, balkonem a řadou původních prvků, jako jsou například litinové radiátory. Zaujalo nás na něm především to, že je plný pokojových rostlin, které vytvářejí velmi příjemnou atmosféru.

Vintage košík:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Obývací pokoj. Černá kožená pohovka kontrastuje se zbytkem místnosti. Samostatnou zmínku si zaslouží také stylový zlatý lustr:

Zdroj: stadshem.se

Velká kuchyně je vybavena sporákem, digestoří, kombinovanou ledničkou a myčkou na nádobí. Navíc je zde dostatek úložného prostoru. Nechybí jídelní koutek pro 4 až 6 osob:

Zdroj: stadshem.se

Předsíň. Podlaha je pokrytá těmi stejnými žulovými dlaždicemi, jakých jste si mohli všimnout už v kuchyni. Na jedné stěně visí krásné zrcadlo ve zlatém rámu:

Zdroj: stadshem.se

Ložnici dominuje velká manželská postel. Jednoduchá bílá stolička plní úlohu nočního stolku:

Zdroj: stadshem.se

Koupelna je spojená s WC a laděná do světle modré barvy. Umyvadlo, vana se závěsem… co dodat:

Zdroj: stadshem.se
homelove.cz | 25. 08. 2014

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.