Jeden skvělý nápad (nejen) pro vaši pracovnu

Máte ve svém domě či bytě místnost, kterou používáte jako pracovnu? Pak si určitě přečtěte následující článek…

Pracovna, kterou vidíte na snímku níže, je bezesporu krásná. Za pozornost stojí hned několik věcí, nicméně naši redakci ze všeho nejvíc zaujal pracovní stůl skládající se z nádherných černobílých dlaždic a kovového vintage rámu:

Zdroj: 79ideas.org

Jde o opravdu skvělou myšlenku (i když stůl by možná mohl být o něco málo těžší). Stejným způsobem, respektive z těch samých materiálů, je vyrobený například i tento jednoduchý, ale elegantní noční stolek:

Zdroj: 79ideas.org

Všimněte si také toho, že místnost je velmi světlá a vzdušná – přesně souladu s poučkou, že malé pracovny by neměly být vymalovány tmavými barvami (ani vyzdobeny tmavými tapetami).

Zdroj: 79ideas.org

Stejně tak platí, že nepříliš velkou pracovnu je vhodné zařídit minimalisticky (čím méně nábytku, tím lépe). V tomto konkrétním případě se v ní kromě výše zmíněného stolu nachází jen židle a třípatrová polička.

homelove.cz | 28. 03. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.