Je černá novou bílou?

Černá barva se u bytových designérů těší stále větší oblibě. Stane se v dohledné době novou bílou? Odpověď na tuto zajímavou otázku se dozvíte v následujícím článku.

Mnoho lidí si stále nedokáže představit, že by měli mít vymalované pokoje jinou, než bílou barvou. Bílé interiéry jsou prý elegantní, vzdušné… a nezřídka kdy taky značně nudné. Možná právě proto švédská interiérová stylistka Lotta Agatton tvrdí, že novou bílou by se už letos mohla stát černá.

Jako ukázkový příklad toho, jak může moderní černý interiér vypadat, nám dobře poslouží tato francouzská domácnost, ve které jsou tmavou barvou vymalovány téměř všechny stěny. Co si o tom myslíte?

Zdroj: style-files.com

Některé místnosti působí možná až příliš ponuře. Na druhé straně – je to nepochybně originální i stylové.

 

Zdroj: style-files.com

Tohle už je o něco lepší. K černé se zlatá opravdu hodí, nemyslíte?

 

Zdroj: style-files.com

Černobílá kuchyně je plná kontrastů (bílá stěna X černá kuchyňská linka, bílý pracovní pult X černá boční stěna atd.). Všimněte si překrásného vyřezávaného vintage stolku.

 

Zdroj: style-files.com

Opět kuchyně - tentokrát pohled na výše zmíněnou černou boční stěnu, díky které místnost vypadá širší. Celkový dojem umocňuje lesklá černá tapeta, jejíž vzor imituje kachličky.

 

Zdroj: style-files.com

Na moderním konferenčním stolku stojí různé vintage nádoby. Vyřazená laboratorní baňka je využívána jako váza.

homelove.cz | 11. 02. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.