Jak se bydlí v bývalé truhlářské dílně

Bývalá viktoriánská truhlářská dílna byla přeměněna na dvoupokojový podlažní byt, kde majitel bydlí a zároveň i pracuje. Interiér je vybaven starožitnostmi v kombinaci s klasickým jednoduchým nábytkem. Zajímavě řešený prostor působí velmi svěžím a přirozeným dojmem.

Původní velké výlohy nabízí výhled do ulice. Podlahy a stěny jsou malované ve světlých odstínech a trámy a originální zpracování dřeva zůstalo beze změny. K jídelnímu stolu bychom mohli doporučit stylovou židli z jilmového dřeva z našeho e-shopu.

Zdroj: http://www.remodelista.com
 

Ve společenské místnosti je speciální dřevěná sedací pohovka a křeslo. Oboje konstruované na objednávku. Stojací lampa je ze speciálního kostního porcelánu, který je znám svou pevností.

Zdroj: http://www.remodelista.com
 

Pod schody se nachází malý kuchyňský kout sestavený z individuálních komponentů.

Zdroj: http://www.remodelista.com
 

Ložnice se nachází v prvním podlaží. Nás zaujala především vintage stolní lampa.

Zdroj: http://www.remodelista.com
 

Celý apartmán je velmi jednoduchý a působí velmi „spoře“. Najdeme zde však velmi cenné umělecké skvosty, jako třeba červená kožená truhla.

Zdroj: http://www.remodelista.com

 

Homelove.cz | 23. 04. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.