Inspirujte se: Velké bydlení v malém bytě

Jednoložnicový byt, ve kterém žije manželský pár se psem a navíc funguje jako kancelář? Proč ne!

Thomas a Nicole Colbert bydlí společně se svým psem Rufusem v jednoložnicovém apartmánu nacházejícím se v jednom z nejkrásnějších měst na světě – San Franciscu.

Přestože byt je poměrně malý, manželé (kteří provozují internetový obchod) ho využívají také jako kancelář. „Pomalu už praská ve švech, ale milujeme San Francisco i zdejší okolí,“ říká s úsměvem Nicole.

Tato komoda s deseti šuplíky je do malých interiérů velmi praktická. Můžete ji použít například jako netradiční televizní stolek:

Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

Protože Thomas a Nicole zatím nepřemýšlejí nad tím, že by se přestěhovali do něčeho většího, museli byt odpovídajícím způsobem zařídit. A to se jim skutečně podařilo. Interiér je plný nejen moderního, funkčního nábytku, ale i vintage kousků, které se v jejich rodinách dědí již po mnoho generací - vůbec nemluvě o hudebních nástrojích a mnoha dalších zajímavých předmětech.

„Odpočinkový koutek“. Stěny zdobí nejen obrazy, ale i kytary. Vintage truhlu dostala Nicole jako dárek od svoji maminky:

Zdroj: designsponge.com

Chloubou manželů Colbertových je tento nádherný krb. Samostatnou zmínku si však zaslouží rovněž starožitná stolička a křeslo:

Zdroj: designsponge.com

Vintage skříň krásně ladí s černým koženým křeslem:

Zdroj: designsponge.com

„Kancelářská část“ bytu. Tady Thomas a Nicole pracují:

Zdroj: designsponge.com

V ložnici se kromě postele nachází také krásný vintage prádelník:

Zdroj: designsponge.com
homelove.cz | 06. 12. 2013

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.