Inspirujte se: Restaurace v korunách stromů

Do restaurace chodí skoro každý. Příjemná atmosféra, dobré jídlo, fantastické pití. Ale co taková restaurace, která vypadá jako ptačí hnízdo? Pokud někdy zavítáte do Soneva Kirl Eco Resort v Thajsku a budete chtít vychutnat svůj oblíbený drink z ptačí perspektivy, našli jste ráj mezi stromy.

Odjakživa lidstvo fascinovalo létat. Ne každý ale miluje divoké seskoky a jiný podobný druh rizika. A proto se majitelé rozhodli poskytnout netradiční komfort každému, kdo si chce vyzkoušet, jaké to je být na chvíli mezi ptáky.

Ve zhruba deseti metrové výšce se můžete najíst nebo jen pohodově odpočívat. Hnízdo je zavěšené na mohutných ocelových lanech, které vás jako výtahem vynesou do připravené kóje a vy se jen necháte unášet zpěvem ptáků a kocháte se výhledem na blankytně modré moře.

Dřevěné koše jsou vlastně lusky ve tvaru obrovského hnízda s koženými řemínky.

Pokud budete potřebovat dolít prázdnou sklenici, číšník bude létat přímo nad vámi skrze stromy, připojen k závěsnému ocelovému lanu. Zbytečné hovořit, vychutnejte si svůj pobyt a nenechte se ničím rušit.

 

Homelove.cz | 04. 02. 2014

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.