Inspirujte se: Několik tipů, jak efektně udržovat pořádek

Máte problém s uspořádáním věcí? Neumíte s nimi správně manipulovat tak, aby byl v domě vždy organizovaný pořádek? Přečtěte si následující řádky, kde najdete pár řešení jak z toho ven.

Používejte na úložné koše odklápěcí víka. V rychlosti do nich můžete hodit třeba dětské hračky. Zavřou se a zmizí. Prakticky mohou sloužit jako odkládací stolek.

Zdroj: http://blog.potterybarn.com
 

Pořiďte dětem přenosné koše na kolečkách. Mohou s nimi jednoduše manipulovat z místnosti do místnosti a schovat do nich drobný nepořádek.

Zdroj: http://blog.potterybarn.com
 
Co třeba přenosná brašna? Elegantním způsobem do ní vložíte své oblíbené knihy a časopisy. Nebo úplně jinak, vložte do ní třeba dříví do krbu, či obyčejné smetí.
 

Zdroj: http://blog.potterybarn.com

Udržujte všechno v jednoduché, v čistotě a hlavně pryč z podlahy. Snažte se, aby věšáky a poličky vypadali spíše jako části nábytku v pokoji než pomůcky k organizaci prostoru.

Zdroj: http://blog.potterybarn.com

 

Homelove.cz | 01. 04. 2014

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.