Inspirujte se: Nejkrásnější pařížské byty

Vintage styl, moderní styl, eklektický styl… prohlédněte si fotografie osmi nejhezčích a nejzajímavějších pařížských bytů.

Tento byt je sice zařízen moderním nábytkem, ale naleznete v něm rovněž rustikální prvky – například falešné stropní trámy:

Zdroj: home-designing.com

Netradičně pojatá kuchyň. Kobaltově modrá pohovka kontrastuje se žlutobílým kobercem. Samostatnou zmínku si zaslouží také dřevěná podlaha:

Zdroj: home-designing.com

Mix vintage, starožitného a moderního nábytku. Kromě luxusní sedačky vás jistě zaujmou i vintage dveře umístěné hned vedle neobvyklého uměleckého díla:

Zdroj: home-designing.com

Postel z palet, hovězí kůže a dřevěný vintage nábytek v supermoderně pojaté a bíle laděné ložnici? I takováto kombinace může fungovat:

Zdroj: home-designing.com

Dřevo všude, kam se podíváš. V této originálně zařízené místnosti se mj. nacházejí dva jídelní stoly, starožitná vyřezávaná skříň a dětská houpačka:

Zdroj: home-designing.com

Tomuto obývacímu pokoji dominuje model slavné Eiffelovy věže. Za pozornost však jistě stojí i zajímavě řešené mezipatro a všudypřítomné dřevěné trámy:

Zdroj: home-designing.com

Eklektická jídelna. Nábytek (stejně jako výzdoba) je „každý pes jiná ves“, ovšem celkový dojem je skvělý:

Zdroj: home-designing.com

Obývák a pracovna v jednom. Obě oblasti jsou od sebe chytře opticky oddělené. Současně jde o ukázkový příklad povedeného černobílého interiéru (černá podlaha x bílý strop a stěny atd.):

Zdroj: home-designing.com
homelove.cz | 08. 01. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.