Inspirujte se: Námořnická modrá je dobrá

Líbí se vám interiéry laděné do modré barvy? Dáváte přednost temnějším odstínům? Pak si určitě nenechte ujít tento článek….

Námořnická modrá se hodí především do obývacích pokojů, avšak může se uplatnit také ve vstupní hale nebo v koupelně. Jde o tmavou barvu, která bývá spojována s autoritou a spolehlivostí. Je velmi hluboká a působí uklidňující dojmem - proto se často používá i v ložnicích. My se nyní blíže podíváme na několik konkrétních místností, kterým právě tato barva dominuje:

Zdroj: thedecorista.com

Pokoj č. 1 – tmavě modrá pokojová stěna kontrastuje s bílou židlí a červenou sedací soupravou. Všimněte si originálně řešeného stropu.

 

Zdroj: thedecorista.com

Pokoj. č. 2 – díky lesklé podlaze a některým kusům nábytku modrá barva doslova prostupuje celou místností.

 

Zdroj: thedecorista.com

Pokoj č. 3 – námořnická modrá, všude kam se podíváš. Jedinou výjimku tvoří koberec se zebřím vzorem a dvě hnědá kožená křesla.

 

Zdroj: thedecorista.com

Pokoj č. 4 – tento obývací pokoj je zařízený mixem starožitného a moderního nábytku. Nad krbem se nachází překrásné starožitné zrcadlo. Bíle natřený strop a stěna s okny místnost zesvětlují.

homelove.cz | 05. 02. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.