Inspirujte se: Loftový byt v New Yorku

Velká okna, vysoké stropy a spousta prostoru – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat tento loftový byt.

Apartmán se nachází v objektu bývalé ubytovny. „Potřebovali jsme něco, v čem bychom se cítily dobře nejen my, ale také naše děti – pětiletá dcera a tříletý syn. Současně jsme však nechtěli, aby všechny pokoje byly plné hraček,“ vysvětlují jeho součásní majitelé, kteří se do domu nastěhovali krátce před koncem loňského roku.

Na návrhu interiéru se podílela i bytová designérka Lindsay Feldman. Veškeré práce trvaly přibližně půl roku, ale výsledek opravdu stojí za to. Byt zařízený v takzvaném eklektickém stylu je pomyslně rozdělený na „dospěláckou část“ a „dětskou část“.

Obývacímu pokoji dominuje nádherné kožené křeslo. Za ním se nachází obrovská pokojová stěna, plná různých uměleckých předmětů, knih atd.:

Zdroj: stylemepretty.com

Na stěnách visí spousta obrazů a zarámovaných fotografií:

Zdroj: stylemepretty.com

Jídelní koutek. Kolem dřevěného stolu jsou rozestavěné moderní plastové židle. Samostatnou zmínku si zaslouží i atypické svítidlo:

Zdroj: stylemepretty.com

Ložnice. Postel má neobvykle vysoké čelo. Všimněte si také krásného vintage nočního stolku:

Zdroj: stylemepretty.com

Dětský pokoj malé Madeline. Růžová, všude kam se podíváte:

homelove.cz | 15. 01. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.