Inspirujte se: Klidný statek ve Francii

V jednoduchosti je síla. Dokladem jest toto původní venkovské stavení, jehož interiér je pojat v moderním hávu. Ti, kteří touží po klidném a vyrovnaném prostředí, potřebou obklopovat se decentními barvami a inklinují k měkkým tónům, potlačeným odstínům, ti zde najdou svoji inspiraci.

 

Studená podlaha přetéká všemožnými vzory z mramoru i dřeva. V domě nenajdete jediný koberec, snad proto, že není zvykem chodit v domácí obuvi. Patinovaný rám zrcadla spolu s dekoračním stolem vás přenesou do časů života předešlých generací.

Zdroj: http://www.domainehome.com
 
Domy s vestavěnými dřevěnými trámy a parketovými podlahami vykazují samy o sobě přirozenou symetrii, kterou vhodně zvolený nábytek s prvky historie ještě umocní. Velký krb s římsou vzbuzuje pozornost svou velikostí.
 

Zdroj: http://www.domainehome.com

Dlaždice v koupelně dodávají jinak strohému vybavení koupelny svůj půvab. Svažující se strop kopíruje pohyb v místnosti.

Zdroj: http://www.domainehome.com

Ložnice: chytře zvolené barevné kombinace a vzorce přidávají ložnici další rozměr.

Zdroj: http://www.domainehome.com

 

Homelove.cz | 06. 02. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.