Inspirujte se: Jak bydlí milovníci dobrého designu

Bryan Farevaag pracuje pro jeden prestižní zahraniční magazín, zatímco jeho žena Sarah se živí jako interiérová designérka. Zajímá vás, jak vypadá jejich byt?

Byt manželů Farevaagových se nachází v nejlidnatější oblasti New Yorku – v Brooklynu. A na každém metru čtverečním je znát, že ho zařizovali skuteční profesionálové ve svých oborech.

Bryn a Sarah milují kombinaci moderního a vintage nábytku. „Úplně nejraději ale máme to jelení paroží a velký plakát Měsíce, který nám připomíná, o čem jsme snili kdysi dávno jako malí“ říká s úsměvem Sarah.

Prohlídku jejich malého království zahajujeme v obývacím pokoji. Kromě výše zmíněného paroží zde naleznete i moderní sedací soupravu a jednoduchý psací stůl:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Úzká chodba mezi ložnicí a koupelnou je pokrytá svatebními fotografiemi v bílých rámečcích:

Zdroj: apartmenttherapy.com

V ložnici se mimo jiné nachází stylová vintage komoda a krásné kožené křeslo s podnožníkem. „Občas si říkám, jestli si lidé nemyslí, že jsme museli být opilí, když jsme natřeli stěny světle šedou barvou,“  Bryn:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Netradiční černobílá kuchyně. „Moje chlouba,“ podotýká Sarah:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Druhá ložnice. Všimněte si dvou zcela identických nočních stolků:

Zdroj: apartmenttherapy.com

Pracovna, respektive designové studio.  Dřevěná podlaha, vintage psací stůl, moderní židle a… plakát Měsíce:

Zdroj: apartmenttherapy.com
homelove.cz | 12. 12. 2013

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.