Inspirujte se: Dům na Floridě zařízený v mexickém stylu

Duhové barvy, přírodní materiály a vintage nábytek s patinou – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat mexický interiérový styl.

Vždy, když si Ryan a Amber Ducanovi potřebovali trochu odpočinout od rušného života na Floridě, vyrazili do svého oblíbeného mexického letoviska Los Cabos. Není proto divu, že se nakonec rozhodli zařídit si v mexickém stylu i svůj vlastní dům, nacházející se na známém floridském ostrově Anna Maria Island.

„Šli jsme do toho i kvůli tomu, že oba máme rádi vintage nábytek a právě ten se do tohoto typu interiéru skvěle hodí,“ vysvětluje Amber.

Zdobená vintage komora se třemi zásuvkami:

Liquid error: undefined method `main_image' for nil:NilClass

Interiér domu Ducanových navrhla úspěšná bytová designérka Sharon Laird. „Chtěli jsme mít pocit, že jsme celý rok na dovolené a Sharon si s tímto poněkud neobvyklým zadáním poradila na výbornou,“ konstatoval spokojeně Ryan.

Vstupní hala. Všimněte si překrásného konferenčního stolku, který byl vyroben z vintage dveří:

Zdroj: houzz.com

Mexičané milují pestré barvy. Schody do patra jsou pokryté dlaždicemi Talavera:

Zdroj: houzz.com

V patře se mimo jiné nachází originální čtenářský koutek vybavený luxusní koženou pohovkou:

Zdroj: houzz.com

Manželské ložnici dominuje obrovská postel, kterou si Ducanovi nechali vyrobit na zakázku. „Přáli jsme si, aby ložnice vypadala stejně jako náš oblíbený pokoj ve středisku One&Only Palmilla v Los Cabos,“ vysvětluje Ryan.

Zdroj: houzz.com

Ducanovi mají celkem pět dětí. Na fotografii níže vidíte chlapecký pokoj:

Zdroj: houzz.com

Samostatnou zmínku si jistě zaslouží také prostorná bílo-hnědá kuchyně. Na zemi nesmí chybět barevný kobereček:

Zdroj: houzz.com
homelove.cz | 13. 11. 2013

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.