Inspirace pro vánoční interiér: Nordic styl

Vánoce přicházejí. Dnes navštívíme jeden dům zařízený v severském duchu a podíváme se, jak si ho jeho majitelé vyzdobili.

Tato 150 let stará nemovitost se nachází v Kanadě u jezera Ontario (oblast Georgian Bay). Před třemi roky ji koupili manželé Christine Hanlon a Andrew Brady. Protože její stav nevyžadoval žádné velké rekonstrukční zásahy, Christine se hned nadšeně pustila do vylepšování interiéru. Vsadila přitom na tzv. Nordic styl, pro který je charakteristické používání přírodních materiálů - v tomto konkrétním případě dřeva, bavlny, sisalu atd. Nás ovšem bude zajímat hlavně to, jak vnitřek domu vypadá v období Vánoc.

Ratanový svícen s hvězdou:

Obývací pokoj. „Během svátků je to dokonalé místo k odpočinku. Postarala jsem se o to, aby tu bylo hodně sedacího nábytku,“ vysvětluje Christine. Všimněte si krásného vintage konferenčního stolku:

Zdroj: styleathome.com

Krb a jeho bezprostřední okolí si bezesporu zaslouží co nejhezčí vánoční výzdobu:

Zdroj: styleathome.com

Dům disponuje i zimní zahradou, která je laděná do uklidňujících odstínů šedé, černé a bílé:

Zdroj: styleathome.com

Ve stodole naleznete útulný jídelní koutek. „Sem vodíme návštěvy. Pijeme víno, přikusujeme nějaký sýr, povídáme si a posloucháme vánoční hudbu,“ říká Christine:

Zdroj: styleathome.com

Jak zkrášlit okna? Třeba pomocí cedrových větví a starých lucerniček:

Zdroj: styleathome.com
homelove.cz | 17. 12. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.