Elastický interiér

Dnes se společně vydáme do newyorského Brooklynu, abychom tam navštívili jeden skutečně pozoruhodný byt

Chris Cooper a Jennifer Hanlin tento byt koupili v roce 2005 za 675 000 USD. Rozkládá se na pátém a šestém podlaží budovy, ve které dřív sídlila škola Nejsvětějšího srdce. Před přestavbou se zde nacházely tři samostatné prostory – třída, chlapecká koupelna a strojovna.

Stolek:

Chris, Jennifer a jejich dvě děti (dvojčata Mia a Fred) tak nedávno zjistili, že stále mají k dispozici cca 30 metrů čtverečních, které nijak nevyužívají. Jednalo se o jakési mezipatro, ve kterém byl umístěn ohřívač vody. „Jako byste si najednou všimli dveří, které jste až doteď přehlíželi, a objevili za nimi celý další pokoj, o jehož existenci jste neměli ani to nejmenší tušení,“ komentoval to Chris.

Následná rekonstrukce přišla na dalších 300 000 USD, ale výsledek stojí za to - podlahová plocha se z původních 127 metrů čtverečních zvětšila na 157 metrů čtverečních.

Inkriminované mezipatro zamilovaný pár nechal přetvořit na hlavní ložnici. Díky tomu má dostatek soukromí:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Tahle designová stropní lampa značky Herzog & De Meuron stála 1380 USD:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Zatímco Felix si zabral pravděpodobně nejlepší pokoj v celém bytě (v horním podlaží, s malou terasou nabízející krásný výhled na Empire State Building), Mia toužila jen po zvýšeném patře na spaní. Podle své matky, která pracuje jako interiérová návrhářka, měla velmi skromné požadavky – hodně barev a pletenou dekoraci nad postel:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Obývák je spojený s jídelnou i kuchyňským koutem. Všimněte si nádherného starožitného stolu:

Zdroj: nicety.livejournal.com

Kuchyně je poměrně malá, ale velmi prakticky zařízená. Vestavěné spotřebiče, množství skříněk, skryté úložné prostory…:

Zdroj: nicety.livejournal.com
homelove.cz | 06. 10. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.