Dům Karen Shavit

Karen Shavit je úspěšná izraelská designérka a podnikatelka v oblasti lifestyle. Zajímá vás, jak bydlí?

Karenin dům se nachází v kibucu Gvat v Izrael Valley (Emek Izrael). Díky své poloze na kopci nabízí krásné výhledy na okolní bavlníková a slunečnicová pole, ovocné sady i olivovníkové háje. Jeho interiér je plný různých vintage předmětů, pocházejících ze všech koutů světa.

Hnědá komoda:

Rodinný pokoj. Kromě originálního nábytku vás v něm nepochybně zaujme i houpací koník (Karen má dvě malé dcery):

Zdroj: designsponge.com

Nádherná dřevěná kuchyně. Všimněte si barevných dlaždic s východními ornamenty, které ji opticky oddělují od jídelního koutku:

Zdroj: designsponge.com

Jídelní koutek. Židle Karen našla na ulici a zrestaurovala je. Poličky zabírá sbírka keramiky – hrnky z Marrakéše, miniatury domečků z Holandska, ruské bábušky atd.:

Zdroj: designsponge.com

Hlavní ložnice. Podlaha je vyrobena z pravého bambusu. Za pozornost stojí také velké šatní skříně, které sahají až ke stropu:

Zdroj: designsponge.com

Tento dlouhý stůl používají všichni členové domácnosti. Karen a její manžel zde pracují, zatímco jejich děti si u něj dělají domácí úkoly nebo malují:

Zdroj: designsponge.com
homelove.cz | 20. 11. 2014

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.