Černobílý byt v prostorách bývalé továrny

Líbí se vám industriální styl bydlení? Pak vás tento článek jistě potěší. Tentokrát se vydáme do země tisíců jezer – Finska.

Tento krásný byt se nachází v prostorách opuštěné továrny ve finském městě Vaasa. „Chtěli jsme vytvořit moderní domácnost, ale současně zachovat průmyslový a historický charakter budovy. Proto jsme věnovali velkou pozornost výběru nábytku i doplňků,“ vysvětlují jeho majitelé Netta and Jaakko.

Černá vintage lavice:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Byt je plný různých vintage předmětů zakoupených na místních bleších trzích. Ukázkovým příkladem může být tato nádherná truhla s plochým víkem, který slouží coby noční stolek:

Zdroj: style-files.com

Jídelní koutek. Čtyři různé židle, stůl a neobvykle velké stropní svítidlo. Celkový dojem je výborný:

Zdroj: style-files.com

Obývací pokoj. Všimněte si originálního „konferenčního stolku“ tvořeného dřevěnou deskou s přimontovanými kolečky. Na stěně visí zarámované fotografie a plakáty:

Zdroj: style-files.com

Pracovnímu koutku dominuje nástěnná tabule. Místnost je plná kontrastů (židle x psací stůl, polštářky x kožená sedačka atd.):

Zdroj: style-files.com

Černobílá kuchyně. Magnetický držák na nože, moderní spotřebiče… co dodat:

Zdroj: style-files.com
homelove.cz | 29. 04. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.