Bydlení slavných: Bette Midler

Zajímá vás, jak bydlí interpretka hitů jako The Rose nebo Wind Beneath My Wing? Přečtěte si následující článek...

Bette Midler, slavná zpěvačka a herečka známá rovněž pod přezdívkou „The Divine Miss M“ („Božská slečna M“), nedávno pozvala novináře na prohlídku svého luxusního penthousu na Manhattanu. A bylo na co se dívat!

Tmavý pracovní stůl:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

Přestože se nachází v New Yorku, apartmán obklopený prostornými terasami je zařízený ve venkovském stylu a nabízí krásný výhled na vodní nádrž v Central Parku.

 Penthouse - který byl přestavěn dle návrhu architekta Fredericka Fishera a jehož interiér navrhl známý designér Fernando Santangelo - rovněž představuje jakési minimuzeum nábytku. Skoro každý kus totiž pochází z jiného období.

Zdroj: architecturaldigest.com, architecturaldigest.com

„Nebaví mě studovat nějaké poučky – když se do nějakého předmětu zamiluji, prostě ho chci,“ komentovala to Bette a dodala:

„Moje matka byla opravdu skvělá švadlena. Díky ní jsem blázen do různých textilií. A otec se zase živil malováním domů. Prostě jsem vyrůstala mezi lidmi, kteří byli zvyklí pracovat rukama, takže dokážu ocenit kvalitní řemeslný výrobek.“

Zdroj: architecturaldigest.com, architecturaldigest.com

Co na to říkáte? Také byste si u Bette vychutnali šálek něčeho dobrého a poslechli si její improvizované vystoupení?

Homelove.cz | 20. 05. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.