Barevné varianty pro vaši kuchyni

Plánujete si pořídit novou kuchyni nebo přemýšlíte, jestli tu svou současnou rekonstruovat? Podívejte se na barevnou paletu fotografií a vytvořte si sami představu o tom, jak by mohla vypadat právě ta vaše.

Moderní linka na farmě v Montaně má neobvyklou šedou barvu, která výrazně kontrastuje s bílým keramickým dřezem a dřevěnou pracovní plochou.

Zdroj: http://www.countryliving.com
 
Pozadí kuchyně tohoto bungalovu se nese v přímořském duchu. Jak by také ne, když za oknem šplouchá oceán. Skříňky i stěna jsou v barvě mátového bonbónu zatímco vintage stoličky jsou z hnědého dřeva. Ty bychom možná nahradili některou z našeho výběru k porovnání zde.
 

Zdroj: http://www.countryliving.com

Světle zelenkavá kuchyně s unikátním dřezem s tenkou břidlicovou deskou v čele.

Zdroj: http://www.countryliving.com
 

Barevný mix. Tak lze stručně charakterizovat tuto „funky“ kuchyni. Výstřední barva zelené stěny a červeného sporáku ladí s poetickou bílou barvou skříněk. Celé vybavení včetně stolu a židlí je v retro stylu.

Zdroj: http://www.countryliving.com
 

Tato kuchyně ožívá jasně akcentujícími barvami zelené a oranžové. Barevný obraz Andyho Warhola i „javorové“ stoličky vnášejí do místnosti radost. Za pozornost stojí dlouhý dřevěný vintage stůl.

Zdroj: http://www.countryliving.com

 

Homelove.cz | 14. 04. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.