5 povedených obýváků v bohémském stylu

Rádi byste si svůj byt či dům zařídili v bohémském stylu, ale nevíte jak na to? Máme pro vás skvělou inspiraci.

Spousta barev, tisky, textury a jedinečné eklektické kousky… tzv. boho styl je živý a velmi osobitý! I většina lidí, kteří mají úplně jiný vkus, si do své domácnosti ráda pořídí nějaký pěkný bohémský kousek – třeba dekorativní polštářek:

Bohémský styl se těší velké oblibě především u svobodomyslných jedinců, kteří hořce litují toho, že éra hippies už pominula. Zapomeňte na trendy z různých lifestylových magazínů… tohle je o něčem úplně jiném!

Skříňka malovaná:

Do tohoto článku jsme pro vás vybrali pět fotografií interiérů, jejichž autoři jsou skuteční bohémové. Pranic se nezajímali o to, co je momentálně IN, ignorovali všechna pravidla bytového designu… a prostě tvořili. Nechcete to taky zkusit?

Taburet modrý:

Obývací pokoj č. 1 – zlatý konferenční stolek, luxusní židle a pohovka, elegantní tapety, výrazný koberec… až nám z toho oči přecházejí:

Zdroj: highfashionhome.wordpress.com

Obývací pokoj č. 2 – tady nás zaujalo především nádherné křeslo, které stojí vedle bílého krbu:

Zdroj: highfashionhome.wordpress.com

Obývací pokoj č. 3 – červený strop a tmavě modré stěny?! Proč ne! A samozřejmě i pořádně divoký nábytek a doplňky…:

Zdroj: highfashionhome.wordpress.com

Obývací pokoj č. 4 – tomuhle obýváku dominuje obrovské starožitné zrcadlo ve zlatém rámu. Za pozornost stojí také růžový podnožník:

Zdroj: highfashionhome.wordpress.com

Obývací pokoj č. 5 – krásná pohovka je plná polštářků. Na designovém konferenčním stolku stojí váza s umělými květinami:

Zdroj: highfashionhome.wordpress.com

homelove.cz | 16. 09. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.