5 obýváků laděných do podzimních barev

Podzim je v plném proudu. Co takhle inspirovat se jím i při zařizování obývacího pokoje?

Nevíme jak vy, ale my „období padajícího listí“ v příliš velké lásce nemáme. Pokud však z nějakého důvodu toužíte po tom vtisknout svému obýváku podzimní atmosféru, rádi vám s tím pomůžeme.

Lavice:

Podzim v interiéru – to jsou bohaté, zemité tóny a doteky oranžové. Rovnou zapomeňte na bílé zdi (bílá je barvou zimy) či extravagantní nábytek typu zářivě růžová pohovka. Co se týče dekorace, jednoznačně doporučujeme vsadit na přírodniny.

Váza Le Jardin:

Že si nejste jistí, jak na to? Tak si prohlédněte následující fotografie…

Tibetská malovaná komoda:

Obývák v apartmánu na Manhattanu – tady to návrháři s temnými odstíny trochu přehnali. Přidali ale barevné polštářky a umělecká díla vytvořená technikou sítotisku, díky kterým pokoj nepůsobí příliš ponurým dojmem:

Zdroj: huffingtonpost.com

Obývák ve francouzském statku – místnosti dominuje nádherné zrcadlo ve tvaru slunečnice, zdobené plátkovým zlatem. Za pozornost stojí také stropní trámy:

Zdroj: huffingtonpost.com

Obývák v apartmánu v Missouri – poněkud přeplácaný, ale jinak pěkný. Všimněte si toho, že jsou zde hned dvě relaxační zóny:

Zdroj: huffingtonpost.com

Obývák v apartmánu na Manhattanu č. 2 – majitel tohoto bytu (úspěšný módní návrhář Herbert Kasper) je nadšený sběratel umění. Přijdete-li k němu na návštěvu, budete si připadat tak trochu jako v nějaké galerii:

Zdroj: huffingtonpost.com

Obývák v domě v Philadelphii – aneb v jednoduchosti je krása. Velký obraz, pohodlná pohovka, vintage křesla a konzolové stolky, stylové stojací lampy…co dodat:

Zdroj: huffingtonpost.com
homelove.cz | 16. 10. 2015

Další články

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.