5 atypických domů k pronájmu

Chtěli byste strávit dovolenou v nějakém opravdu originálním domě? Žádný problém, stačí si jen vybrat!

Taky máte už plné zuby tuctových hotelů, bungalovů a jiných nudných ubytovacích zařízení? Líbí se vám stavby, jejichž architekti se nebáli pořádně popustit uzdu fantazii? Které se pyšní úžasnými exteriéry, byly dechberoucím způsobem zasazeny do okolního terénu apod.? Pak pro vás máme pět skvělých tipů.

Malovaná komoda:

Liquid error: undefined method `product_images' for nil:NilClass

1) The Sea Shell (Mexiko) – je libo ubytovat se v obří ulitě? Za jednu noc zde zaplatíte směšných 225 USD.

Zdroj: housebeautiful.com

2) Windmill House (Řecko) – tento unikátní dům se nachází v oblasti Oia (Santorini), kde lze údajně pozorovat nejkrásnější západy slunce na světě. Cena? 381 USD/noc.

Zdroj: housebeautiful.com

3) Villa Amrita (Bali) – deštný prales, tropické zahrady, dvanáctimetrový „nekonečný“ bazén a výhled na sopku… co víc si za 450 USD/noc přát?

Zdroj: housebeautiful.com

4) Delenia Villa (Řecko) – v této přepychové vile s pěti ložnicemi budete mít k dispozici osobního kuchaře, služku i řidiče. Luxus ovšem něco stojí – v tomto případě 680 USD za noc.

Zdroj: housebeautiful.com

5) Elisa (Colorado) – nejdražší položka v naší nabídce. 23 100 USD za noc si může dovolit zaplatit opravdu jen málokdo. Výšku ceny významně ovlivňuje i skutečnost, že opulentní sídlo leží v centru Aspenu, tedy jednoho z deseti nejlepších lyžařských středisek světa.

Zdroj: housebeautiful.com
homelove.cz | 11. 09. 2014

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.