12 skvělých nápadů pro malé prostory (1/2)

Potýkáte se doma s akutním nedostatkem místa? Poradíme vám!

Kam s ním? Tuto klasickou nerudovskou otázku čas od času řeší každý z nás. Je přitom úplně lhostejné, zda se týká nového kola, knih, kuchyňských doplňků nebo úplně jiných předmětů. Pokud bydlíte v bytě/domě, kde musíte doslova bojovat o každý centimetr čtvereční, následující tipy vám jistě přijdou vhod.

Koš M Bali:

1) pověste něco na zdi. Perfektní řešení nejen pro všechny nadšené cyklisty:

Zdroj: huffingtonpost.com

2) nacpěte koše (či jiné nádoby) kamkoliv, kam to jde. Například do meziprostoru mezi podlahou a umyvadlem, který by jinak zůstal nevyužitý:

Zdroj: huffingtonpost.com

3) nakupte organizéry do skříní. Jsou velmi praktické z hlediska přehlednosti a navíc se toho do nich hodně vejde:

Zdroj: huffingtonpost.com

4) pořiďte si (nebo vyrobte) policovou stěnu – jde o skvělou náhražku klasické knihovny, ve které ovšem můžete vystavit i různá umělecká díla atp. Sladíte-li jí barevně s jejím bezprostředním okolím, bude vypadat jako vestavěná:

Zdroj: huffingtonpost.com

5) máte sprchový kout? A je v něm stojan na šampóny, kondicionéry apod.? Pokud ne, tak to rychle napravte:

Zdroj: huffingtonpost.com

6) buďte kreativní. Vezměme si takový starý odkapávač – můžete ho vyhodit nebo do něj dávat dopisy, prázdné papíry, pastelky apod. Na ukládání nůžek, pravítek, kružítek… se zase výtečně hodí vintage džbán:

Zdroj: huffingtonpost.com
homelove.cz | 24. 07. 2015

Další články

Další produkty

Nahoru
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.